Laat je inspireren voor de Week van de Vaktherapie!
06 oktober 2026De Week van de Vaktherapie vindt dit jaar plaats van maandag 9 november tot en met zondag 15 november. Deze week kun jij samen met alle andere vaktherapeuten in Nederland ervoor zorgen dat vaktherapie extra veel aandacht krijgt. Ben je nog op zoek naar inspiratie, of wil je weten hoe je jouw activiteit kunt promoten? Hier vind je goede tips.
Laat je inspireren
Wat doen andere vaktherapeuten tijdens de Week van de Vaktherapie? Hier kun je de ervaringen van verschillende vaktherapeuten bekijken.
Veel vaktherapeuten delen hun activiteiten en verhalen ook online, bijvoorbeeld op LinkedIn, via de hashtags #weekvdvaktherapie of #weekvandevaktherapie. Ook hier vind je creatieve ideeën.
Heb je een goed idee opgedaan en ga je aan de slag met de voorbereidingen, dan vind je hier goede tips om in gedachten te houden.
Promoten van je activiteit
Misschien organiseer je een lunchwebinar, een open huis, een winactie voor een gratis sessie of iets anders. Hoe zorg je ervoor dat mensen je weten te vinden en meedoen? Hier vind je veel goede ideeën om je activiteit te promoten.
Weinig tijd? Doe toch mee!
Heb je een druk schema en weinig tijd om iets te organiseren? Ook laagdrempelig kun je meedoen.
Deel tijdens de Week van de Vaktherapie een aantal cliëntverhalen in de vorm van artikelen of filmpjes of gebruik de artikelen uit de Databank Vaktherapie. Bestel een taart met het vaktherapie-logo en deel hem met je collega's.
Meer makkelijk ideeën? Kijk op deze pagina.
Kijk voor alle inspiratie en alle beschikbare materialen op de Week van de Vaktherapie-website.
Veel succes en plezier tijdens de Week van de Vaktherapie 2026!

Agenda
-
28 sep.
2-daagse nascholing 'Wat bezielt jou?' - Over de persoon van de therapeut en de therapeutische relatie.
-
-
09 okt.
Masterclass Dynamic Expressive Focusing
-
-
17 okt.
3 daagse introductie training | LBMS
-
-
19 okt.
Onzichtbaar verdriet- 2 daagse training
-
-
24 okt.
Acceptance and Commitment Therapy (ACT)
-